Nigo debutuje v Kenzo FW22 s eklektickou škálou štýlov

0 Comments

v septembri 2021, boli sme prekvapení, keď sme objavili návštevu Niga ako kreatívneho riaditeľa spoločnosti Kenzo. Verili by ste, že so všetkými Louis Vuitton Collabs and Human Made Work, 51-ročný japonský dizajnér by mal na svojom tanieri dostatočný, avšak práve debutoval pre Kenzo s týmito najnovšími ponukami FW22.

Prehliadka sa konala v Galerie Vivienne v Paríži, mieste, v ktorom Kenzo Takada urobil svoju prvú show už v roku 1970. Na soundtrack jeho nadchádzajúceho albumu I Rozumie Nigo, Nigo Designer predstavil rozsiahlu škálu oboch pánskych odevov, ako aj dámskeho oblečenia. .

Obrázok cez Kenzo
Rovnako ako zvyk s väčšinou predchádzajúcej práce spoločnosti Nigo, táto najnovšia zbierka zdanlivo spája tradičné japonské dedičstvo vzhľadom na Americana Styling. Štýly berú motiváciu z formálnych, športových, ako aj z perspektív streetwear, všetky sa spájajú, aby napísali jedinečný repertoár štýlov pripravených na nosenie.

Obrázok cez Kenzo
Celkovo sú uvedené výrazné témy vrátane japonských západných štýlov, kusov inšpirovaných vojenskými, jasnými a silnými kvetinovými výtlačkami, ako aj známymi zvieratami. Celá zbierka bude dodaná v mesačných poklesoch koncom tohto roka. V ďalších správach sa Dickies pripravil osláviť storočie pracovného oblečenia s touto zbierkou SS22.

Obrázok cez Kenzo

Leave a Reply

Your email address will not be published.