Palace X Adidas Ultra Boost 21 vidí udržateľné nastavenie

0 Comments

, pretože naďalej žijeme vo svete, v ktorom zmena podnebia neustále poškodzuje Zem, značky začali posúvať svoju spoločnosť étos smerom k udržateľnejšiemu systému, pričom adidas je Adidas Jedna z hlavných značiek fixovaná na odstránenie použitia Virgin Polyester do roku 2024.

V rámci cesty tri Stripe Brand’s Journey, Londýnske skate Palace Palace Skateboards práve naskočili na palubu ekologickej spolupráce zameranej na bežecké náležitosti. Popredie kapsuly? Palác X Adidas Ultra Boost 21.

Obrázok cez palác
Int’l Diship

Pozrieť viac

Vzhľadom na to, že spolu s rôznymi odevmi ultra posilní, palácová značka vidí „čierne“ a „biele“ farby vytvorené technológiou Adidas ‘Primeblue. Ak hľadáte vegánske topánky, potom ide o bezbožný policajt. Na tomto dizajne zostávajú supervídateľné odpruženie, ktoré sme všetci oboznámení s trénermi Adidas Boost, zatiaľ čo hravá estetika značky skatewearwear sa objavuje prostredníctvom viacfarebných úpletov od päty po špičku. Zosilňovacia jednotka podchodu pod nohami a logo paláca Triferg umiestnené na jazykoch zaokrúhľujú túto spoluhráčku.

Ktorý palác X Adidas ultra Boost 21 Colourway sa vyrovnávate? Ak si nechcete vynechať túto kvapku, buďte pripravení, pretože spadnú 15. októbra cez palác a vyberte maloobchodníkov online. Udržujte ho priamo tu pre najnovšie kvapky Adidas a v súvisiacich správach je Adidas Ultra 4D „Arizona State“ stále k dispozícii v potomkoch!

Obrázok cez palác
Int’l Diship

Pozrieť viac

Leave a Reply

Your email address will not be published.