Air Jordan 5 “Raging Bull” konečne dostane dátum opätovného vydania!

0 Comments

V septembri jediný predajca informoval, že legendárny Air Jordan 5 “Raging Bull” sa vrátil. Pôvodne vydaný ako súčasť zbierky DMP „Raging Bull“ z roku 2009, bol to jeden z najslávnejších farbov od definujúcich momentov Momes Moments Pack Michaela Jordana. Teraz, o viac ako pol roka neskôr, máme nakoniec dátum opätovného vydania – rovnako ako je to oveľa skôr, ako sme predtým očakávali!

Rovnako ako OG, „Raging Bull“ alebo „Toro Bravo“, ako je tak láskyplne prezývaný, sa robí v silnom červenom semiše. Biele prispôsobenie obkladov zdobí bočné aj stredné bočné panely, zatiaľ čo čierne akcenty na očných veciach ponúkajú zostrelenú estetiku. Veľký jazyk 3M poskytuje topánku, ktorá tradičná estetika Air Jordan 5, ako aj to, je vyšívaná s veľkým motívom Jumpman.

Obrázok prostredníctvom Nike

Obrázok prostredníctvom Nike
Hneď pod nohami objavíte úplne zatemnenú strednú medzeru Nike Air, ktorá vzdáva poctu konkurenčným prúdom z prvej svetovej vojny, ako aj to je lemované ľadovou modrou gumovou podrážkou pre kontrast. Prepínač poskytuje tento podpisový vzhľad AJ5 a zaokrúhlenie všetkého je číslo „23“, ktoré je kývnutím na číslo dresu MJ.

Pri príchode do krabice na drevú dosku, ktorá prišla s pôvodným párom, je Nike Air Jordan 5 “Toro Bravo” nastavený na víťazný návrat 10. apríla! Pochopte, či ich pridáte do svojej osobnej zbierky v tejto sezóne, ako aj v súvisiacich správach, Air Jordan 5 „Bluebird“ klesá koncom tohto roka!

Obrázok prostredníctvom Nike

Obrázok prostredníctvom Nike

Leave a Reply

Your email address will not be published.