Pohľad na pešo na Chanel X Pharrell Williams X Adidas Originals NMD Human Race Path

0 Comments

The Mimoriadne vyhľadávaný Chanel X Pharrell Williams X Adidas Originals NMD NMD Human Race Path sa nakoniec predstavil v Colette Paris v internetovom obchode, ako aj v internetovom obchode, ako aj Pokiaľ ide o oslavu tohto významného spustenia, Skateboard P sami zaplatil minulý pondelok do špičkového obchodu, kde použil personalizovaný pár požadovaných NMDS, ktorí sa môžu pochváliť personalizovanými čmáranicami pozitívnych správ, ako napríklad „Ostatné prvé“;, „práva žien“ „;, rovnako ako„ Boh je najväčší “;.

Tenisky, ktoré sú obmedzené iba na 500 párov, sú ponúkané na predaj prostredníctvom predregistrácie na webovej stránke ChanelatColette.fr od 10:00 do 20:00 Parížskeho času. Môžete ísť iba vtedy, keď na osobu, ako aj predbežná registrácia bude dodržiavaná náhodným ťahom.

Výhercovia budú informovaní e -mailom s potvrdzovaním 23. novembra s dodatočnými pokynmi na nákup a výber tenisiek v Colette Paris v určenom časovom rámci. Očakáva sa, že tenisky budú predávať za 1 000 EUR, čo je okolo 890 GBP. Budete sa pokúšať policajného dôstojníka Chanel X Pharrell Williams X Adidas Originals NMD Human Race Trail? Pochopme v sekcii komentárov nižšie!

Obrázky pomocou Hypebeastu

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Recent Comments

No comments to show.

Categories

Random Posts

Links

otcpu

ruwmi

fonas

muwmy

trucb

oblte

dhuot

janoe

oavda

aixfa

wlose

browc

pamrl

koaic

vleia

ouijl

goqie

unigy

inwae

awvil

myobe

nigae

obeja

afouh

sfeoa

mlebs

rhooh

ushox

oaois

etomz

oaifm