Pohľad na pešo na Chanel X Pharrell Williams X Adidas Originals NMD Human Race Path

0 Comments

The Mimoriadne vyhľadávaný Chanel X Pharrell Williams X Adidas Originals NMD NMD Human Race Path sa nakoniec predstavil v Colette Paris v internetovom obchode, ako aj v internetovom obchode, ako aj Pokiaľ ide o oslavu tohto významného spustenia, Skateboard P sami zaplatil minulý pondelok do špičkového obchodu, kde použil personalizovaný pár požadovaných NMDS, ktorí sa môžu pochváliť personalizovanými čmáranicami pozitívnych správ, ako napríklad „Ostatné prvé“;, „práva žien“ „;, rovnako ako„ Boh je najväčší “;.

Tenisky, ktoré sú obmedzené iba na 500 párov, sú ponúkané na predaj prostredníctvom predregistrácie na webovej stránke ChanelatColette.fr od 10:00 do 20:00 Parížskeho času. Môžete ísť iba vtedy, keď na osobu, ako aj predbežná registrácia bude dodržiavaná náhodným ťahom.

Výhercovia budú informovaní e -mailom s potvrdzovaním 23. novembra s dodatočnými pokynmi na nákup a výber tenisiek v Colette Paris v určenom časovom rámci. Očakáva sa, že tenisky budú predávať za 1 000 EUR, čo je okolo 890 GBP. Budete sa pokúšať policajného dôstojníka Chanel X Pharrell Williams X Adidas Originals NMD Human Race Trail? Pochopme v sekcii komentárov nižšie!

Obrázky pomocou Hypebeastu

Leave a Reply

Your email address will not be published.