Puma „zbierka Unity“ oslavuje v tejto sezóne spravodlivosť a rovnosť

0 Comments

, Puma oslavuje spravodlivosť a rovnosť „zbierky Unity“ Puma. Pocta étosu, ktorý Sport spája všetkých, táto obrovská odroda zahŕňa aj množstvo vyhľadávaných siluiet okrem mnohých odevov, ako aj príslušenstva.

Skladá sa z budúceho jazdca, RS-X3, The Cali Sport, The Ralph Sampson Lo, RS-2K, ako aj Láska, každý dizajn pracuje na čistej bielej koženej základni s panelmi semišu, ktorý obsahuje ďalšie prémiu atmosféra. Viacfarebné dúhové akcenty vytvárajú svoju metódu naprieč každou siluetou ako náznak, že šport sa stretáva so všetkými.

Ako už bolo spomenuté, aj „kolekcia Unity“ tiež obsahuje odevy. Sú zdobené celosvetovými vlajkami, zatiaľ čo vytlačené drawcords, ako aj hardvér z kovového zlata zvyšuje návrhy.

Obrázok cez puma

Obrázok cez puma
V rámci uvedenia na trh sa nemecký gigant tiež zaviazal darovať 100 000 dolárov Fond na reakciu solidarity Covid-19 U.N. Reagujte na súčasnú pandémiu.

Puma „Zbierka Unity“ sa teraz ponúka v Pume, ako aj ďalších obchodníkov! Pochopte, ktoré kúsky si vyberiete, ako aj v súvisiacich správach, Puma Oslo-City OG je späť a oveľa lepšie ako kedykoľvek predtým!

Obrázok cez puma

Obrázok cez puma

Leave a Reply

Your email address will not be published.