Pripomienka na vydanie: Nenechajte si ujsť Yeezy 700 V3 “Safflower”!

0 Comments

Keď sa obrázky Yeezy 700 V3 “Safflower” úplne unikli v lete, okamžite sme pochopili, že ide o Instacop. Je nastavená na štvrtú farbu, ktorá zasiahla robustnú siluetu, jej kombinácia Clean Cut je najlepšie pre akýkoľvek typ tvaru, ktorý sa rozhodnete hádzať, takže sa uistite, že sa zmocníte pár, keď sa predstaví zajtra 14. novembra o 7.00 hod.!

Obrázok pomocou adidas
Int’l Diship

Pozrieť viac

„Safflower“ má výraznú podobnosť s „Azael“, ktorý sa predstavil na konci minulého roka. Pracujúca na základni Primeknit, žlté pruhy, natáčajú cez bočné aj stredné bočné panely, zatiaľ čo RPU Cage Homes čokoľvek na podporu, ako aj stabilitu, ktorá je nezastaviteľná. Svoje s ponožkou sa prispôsobí ponožke podobným fit, zatiaľ čo panel v tvare U pozdĺž škatule na nohách je kývnutie pre predchádzajúce dve generácie 700.

Dole dole objavíte hladkú stredozáznam Adidas Eva, ktorá si požičiava narážky z 380, ako aj samozrejme, nemôžeme hovoriť o tomto partnerstve Kanye West bez toho, aby sme diskutovali o tom, že svieti v tme!

Obrázok pomocou adidas
Int’l Diship

Pozrieť viac

Adidas Yeezy 700 V3 „Safflower“, ktorý sa považuje za jeden z najobľúbenejších Yeezys celého roka, zajtra 14. novembra o 7.00 hod. Zajtra klesá! Uistite sa, že ste ho udržali v záujme jediného predajcu, aby ste pre vašu najlepšiu možnosť policajtov, ako aj v pridružených správach, Yeezy vylepšuje 380 „Yecoraite“ začiatkom budúceho roka!

Obrázok pomocou adidas
Int’l Diship

Pozrieť viac

Leave a Reply

Your email address will not be published.